Think Over Design

July 31, 2013

Hayat kurtaran minik detaylarla çantamızın içindeki yerini alan Think Over Design aksesuarlarka tanışmış mıydınız? Dış görünüş kadar iç güzelliğine de inananlar, çantalarını bu aksesuarlarla doldurmak isteyecek!

Çantamın olmazsa olmaz konuklarından biri içinde bir adet Lamy, bir adet Lamy kartuşu ve en az iki renk Stabilo Pen 68 bulunan bir kalem kutusudur. Tabii normal şartlarda içinde dolanan 4 usb stick, renkli yer imleri ve kazara araya karışmış ağrı kesicileri saymıyorum bile. Hal böyleyken TOD kalem kutumla birlikteliğim de günün getirdiklerine bağlı. Çok büyük olmayan çantalar kullandığımda, çantamı çok ağır tutmamam gerektiği durumlarda, en önemlisi de yüzlerce sayfalık kitaptan binlerce sayfalık notlar çıkarmam gerekmediği okumalar esnasında evden bu güzellikle birlikte çıkıyoruz.

Bir not; bu modelin içine Stabilo kalemler sığmıyor. Ancak keyif okumaları için yedekte bulundurduğum mini Stabilo Pen 68’lerle oldukça iyi anlaştılar.

Benim kullanımımla içine maksimum şunları alıyor:

Kullandığım bir diğer ürün ise iPhone kılıfı. Kişiselleştirerek kullanmanın doruklarına ulaştığımız şu günlerde ben de tek kılıfla yetinemeyen, düz ve yalın ya da kullanışlı kılıflar kadar moduma bağlı olarak da mesaj içerikli kılıfları tercih etmeden duramıyorum. İşte TOD’un iPhone kılıfı kendinizi işinize kaptırıp haldır haldır koşturduğunuz o günlerde en çok ihtiyaç duyduğunuz aksesuarlardan aslında. Bu ürüne menajerlik yaptığım günlerde sahip olsaymışım sahne arkasında koştururken elim kolum oldukça hafif olurmuş aslında.

Benim ürünle ilgili tek hoşnutsuzluğum telefonu kullanmak için kılıftan çıkarmak zorunda oluşunuz ve herhangi bir darbe karşısında cihazın bir kısmının hala tehlikeye açık olması. Öte yandan daha fazla ihtiyacı karşılamak amacıyla tasarlanmış bu ürünü başka türlü düşünmek de çok zor.

Son cümlem bu görselle daha iyi anlaşılacak sanırım. Bir not defteri, bir kalem (diğer ucu dokunmatik ekran kalemi), 4 ayrı kredi kart/kartvizit girişi ve bu girişin altında kalan bir adet iç cepten oluşan bu iç kısımdaki işlev say say bitmiyor gördüğünüz gibi 🙂

Ne yalan söyleyeyim kredi kartımla paramı dahi bu kılıfın içine sıkıştırarak evden çıktığım günler giderek artıyor. İlla ki iş toplantılarından iş toplantılarına koşturmaya gerek yok yani bu ürüne aşık olmak için 😉

Mümkün olduğunca + ve -‘leri bir araya toplayarak kendi görüşlerimi belirtmek istedim. Ben keyifle kullanıyorum; belki siz de buluşmak için bu birkaç detaya ihtiyaç duyuyorsunuzdur 😉

Satış noktaları:

Sevgiyle!

S.evval


%d bloggers like this: