Emelimou Shoes: Büyük Numara Ayakkabı Bulmak Artık Çok Kolay!

October 25, 2013
Emelimou Shoes: Büyük Numara Ayakkabı Bulmak Artık Çok Kolay!

Bu haberi bu kadar büyük mutlulukla vereceğimi hayal dahi edemezdim. Büyük numara ayakkabı giyen kadınlara müjdem var! Genç bir kadının girişiminden söz edeceğim. Büyük numara ayakkabı giydiği için mağazalardan mutsuz ayrılan Emel Hanım’ın kendisiyle aynı derdi paylaşan kadınlara çözüm sunmak amacıyla giriştiği bir ayakkabı projesi.

Dikkat: Bu ayakkabılar 40-43 numara arası ayakkabı giyen kadınlar içindir! Ayaklarınız ufaksa boşuna sulanmayın! (40.5 ve 41.5 da mevcut meraklanmayın ;))

Ben 40 numara giyen bir kadınım. Ayak yapım dolayısıyla uymayan birkaç model ile nadiren karşılaşmamın dışında herhangi bir ayakkabı bulma sorunu yaşamadım bu zamana dek. Ancak çevremde büyük numara ayakkabı giyen arkadaşlarım hep oldu. Büyük beden olmanın yeri geldiğinde özel dikimle çözümü mevcutken, büyük numara ayakkabı giyiyor olmak yazık ki o kadar kolay çözümlenen birşey değil. Yazık ki bu ticari sınırlılıklar bedenimize daha da yabancılaşmamızdan başka birşeye neden olmuyor.

Hal böyleyken mutlulukla paylaşıyorum bu haberi. Emel Hanım’a da markasıyla birlikte upuzun başarılı bir yol diliyorum. Dilerim bu sıkıntıyı çeken herkese ulaşır bu haber.

Online satış ve detaylı bilgi için:


%d bloggers like this: