#bebiscarpin

November 25, 2013
#bebiscarpin

Heyecanla kolları sıvayarak bilgisayar başına oturduğum bir günü yaşıyoruz. Bugün SHUKINESHU içinde yeni bir dosyayı açmanın, #bebiscarpin etiketiyle paylaşımlar yapmaya başlamanın tam zamanı 😉

Bu günden itibaren #bebiscarpin etiketi altında anneler ile sohbet edecek (hatta belki de kimi zaman küçük hanımefendiler ve beyefendiler ile), bebekleri ve onların cici papileri hakkında konuşacağız. Instagram ve Twitter’da bu etiketi kullanarak sizler de bebeklerinizin ayakkabılarını ve patiklerini (yumuşak tabanlı yürüme öncesi ayakkabıları, ev ayakkabıları, vs.) benimle ve anneler ile paylaşabilirsiniz. Her türlü bebe pabucu paylaşımına açığız, yeni fikirleri birlikte değerlendirmeye de açığız. İsmimiz #bebiscarpin olsa da yaş aralığımız çokça geniş olacak ayrıca.

#bebiscarpin‘in ilk konuğu Öyküm Tarlacı ve oğlu Merto. Evet, evet… Son derece radikal bir tercih yaparak önceliği bir küçük adama verdim. Ama çok da haklı bir gerekçem var: Merto bir stil ikonu!

@bywonderland ‘in müşterisi olarak #momijisevgiyiyay etiketleri ile dahil olduğumuz başlarda küçük ama şimdilerde 23. ayın sonunda kocaman olmuş bir aile var Instagram’da. O aileye dahil olan hemen herkes de sevgili Oylum’un kızkardeşi Öyküm ve yeğeni Merto’nun sıkı bir takipçisi olmuştur aynı zamanda. Öyle ki Merto’nun momijisi üretilse, satışa çıktığı dakika tükeneceğinden adım gibi eminim! 🙂

İşte bu delikanlı herkesin gönlünü çelmiş bir stil ikonuna dönüşmüşken, #bebiscarpin ‘de ilk olarak onu ağırlamak gerekiyor diye düşündüm. Anneciği sevgili Öyküm de bu ricamı kırmadı, sorularımı sabırla yanıtlayarak fotoğraf arşivini benimle paylaştı.

Merto’nun ne denli hareketli bir adam olduğunu fotoğraflarından görebildiğim için yüzyüze bir sohbet yerine onu sıkmamak, annesiyle geçireceği vakti çalmamak adına sorularımı e-posta aracılığıyla gönderdim. Dolayısıyla fotoğraflar da Öyküm’ün bana açtığı arşivinden çıkma.

Umarım beğeneceğiniz, takipçisi olacağınız faydalı bir işe sıvamışızdır kolları 🙂

İyi okumalar diliyorum 🙂

Arkası yarın →


%d bloggers like this: