#ogelincoksansli hediye gelin pakedi için gerisayım başladı!

March 3, 2014
#ogelincoksansli hediye gelin pakedi için gerisayım başladı!

Bir aydan beri gümbür gümbür duyurusunu yaptığımız Pınar Arkun, Aslı Togay ve Meltem Kaymak ile hazırladığımız hediye gelin pakedinin talihlisini Mart ayı ortasında duyuracağız. Üzülmeyin! Katılım için 10 Mart’a dek (9 Mart geceyarısı) hala vaktiniz var!

Biliyoruz ki; gelin ayakkabısı, gelin çiçeği ve duvak haricinde kullanılacak bir saç aksesuarı hazırlıklar içinde hep en sona kalan detaylar. #ogelincoksansli hediye pakedi aslında üç tasarımcının biraraya gelerek seni daha fazla telaşa düşürmeden sana özel o gelin pakedini hazırladıkları gelin pakedi konseptinin ilki. İstedik ki bu pakedi öncelikle bir şanslı gelin adayına hediye ederek mutluluğuna ortak olalım. Pakedimizi tatlı bir telaşla hazırlarken sanıyorum ki en büyük kazancımız kurduğumuz birbirinden güzel dostluklar oldu.

Hediye pakedine sahip olmak için hala vaktin olduğu gibi bağlantıları takip ederek Pınar Arkun‘la sana özel hazırlanacak yeni bir paket için de görüşebilirsin.  Bir örnek daha istiyorsan, aşağıdaki görsele göz atabilirsin 😉

gelin pakedi

Bize de “onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine” demek kalacak 😉


  • irmiksizrevani

    Başından beri gün sayıyorum, en güzel düğün hediyem olur benim olursa 🙂 9 mart gelsin hemeeen 🙂

    • Yalnız 9 Mart’ta hemen açıklamayacağız sonucu 😉

  • Pingback: Pınar Arkun Design Shoes | shukineshu()

%d bloggers like this: