Sosyal Ağları Daha Verimli Kullanmak ve Blog Yönetiminde Başarılı Olmak İçin: SCO Kampüs

March 11, 2014
Sosyal Ağları Daha Verimli Kullanmak ve Blog Yönetiminde Başarılı Olmak İçin: SCO Kampüs

 

Bir süredir blogumda gerçekleşen değişimler dikkatinizi çekiyorsa, ilginizi çekecek bir projeden söz edeceğim. Sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırmak ve projelerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını arzu ediyorsanız bu proje tam size göre!

SCO Group kapsamındaki projelerden biri olan SCO Kampüs‘te bir tam güne sığdırılmış bir eğitimle sosyal medya hesaplarınızı daha verimli kullanmanız için gerekli trickleri öğrendiğiniz ve bu esnada SCO Networks bünyesindeki bloggerlarla biraraya gelerek  networkünüzü genişletebilirsiniz. Kendi adıma eğlenceli bir grupla geçirdiğim 4 haftanın (ilk eğitim tam günlük bir programdan oluşmuyordu) sona ermiş olmasından ötürü üzgünüm. Öte yandan çalışmalarımın daha iyiye gittiğini görerek de mutlu oluyorum 🙂

Bir diğer güzellik mi? SCO Kampüs‘te eğitim alıp networke dahil olduktan sonra yazılarınız yayınlandıktan bir süre sonra alternatif bir medya platformu olan, herhangi bir basın-yayın organının söylemeye çekindiklerini bile söyleyebilen BU DA MEDYA‘da yayınlanıyor. Böylelikle o network genişliyor da genişliyor!

SCO Kampüs bünyesinde şu an Social Media Intermediate ve Social Media Expert olmak üzere iki ayrı eğitim verilmekte. Hangisinin size daha uygun olduğuna karar verdiyseniz, beklemek için daha fazla sebebiniz yok bence!

Daha detaylı bilgi almak için elbette proje ekibiyle iletişime geçmenizi önereceğim; ancak ola ki yanıtlayabileceğim sorularınız varsa, seve seve!

S.evval


%d bloggers like this: