#bloggerbazaar5 ön satışıyla BONVAGON’da buluşalım!

March 14, 2014
#bloggerbazaar5 ön satışıyla BONVAGON’da buluşalım!

Bu yıl ilk defa katılacak olduğum Blogger Bazaar için sayılı gün kaldı. Blogger Bazaar #5’te satışa koyacağım ürünler uzun zamandır hazırda bekliyor. Biraz ayakkabı, bolca çanta veeeee büyük beden giysiler Blogger Bazaar’da benim standımda bulabilecekleriniz arasında. İstanbul’a gelmeye vaktim yok diyorsan da, Bonvagon senin için bir güzellik düşündü ve ayırdığımız ürünlerin bir kısmı senin için ön satışa çıkmayı bekliyor!

  • Bonvagon ön satış tarihleri: 18-19-20 Mart
  • Blogger Bazaar #5: 23 Mart Pazar / 11:00 – 18:00 /  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı (Topkapı Salonu)

Vesta Event tarafından 5.’si düzenlenen Blogger Bazaar‘a katılma nedenlerimden biri Hasan Koca’nın partisinde tanıştığım etkinlik organizatörlerimiz Selin ve Gözde‘nin güler yüzleri olabilir. Ya da Giydir Anne veya Ginger’s Bazaar olarak tanıdığınız Sinemciğimin “Hadi beraber katılalım,” mesajı olabilir. Hatta dolabımdan taşan, çoğunluğu daha hiç giyilmemiş olup giyileceği günü bekleyen eşyaların isyanı olabilir.

Öte yandan belki de büyük beden kadınların benim gibi içine düştükleri giysi bulamama sorunsalına bir çözüm üretmek adına dolabımı paylaşmak olabilir.

Paylaştığım görsellerde yer alanların bir kısmı ya da hepsi Bonvagon’da satışa çıkacak. 23 Mart‘ta daha çok ayakkabı, daha çok çanta ve daha çok giysiyle ben de Lütfi Kırdar‘dayım. Gelsene!

blogger bazaar bonvagonblogger bazaar bonvagon

blogger bazaar vesta event


%d bloggers like this: