Muna İstanbul: Zarif ve Cüretkar Adımlar #2

March 17, 2014
Muna İstanbul: Zarif ve Cüretkar Adımlar #2

Nazlıhan Kocaoğlu, Muna İstanbul’u anlatırken “Kendimizde ne görmek istiyorsak, o tarzda modeller üretiyoruz” diyor. Swarowski ya da kristal taşlar, leopar ya da zebra detaylar Muna İstanbul’u tanımlayan başlıca unsurlar arasında yer alıyor. 

pembe taşlı muna istanbul ayakkabı pembe fiyonk muna istanbul ayakkabıMuna İstanbul, geçtiğimiz yazbaşında taşlı sandaletleri ile büyük ses getirmişti. Daha sonra bu taş detayları 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonunun içine de sızdı ve bu bahar Muna İstanbul, glitter detayını kalpler ve fiyonklarla buluşturarak rengarenk adımlara eşlik ederken yine taş detaylı modelleri de raflara taşıyacak.

muna istanbul ayakkabı deri elyapımı

Ben bahar modellerinden söz ederken, şunu eklemeden geçemeyeceğim ki meraklıları şimdiden sandaletlerin peşine düşmüş 🙂 Ancak Mayıs ayı ortalarına dek sandalet modellerini ancak fotoğrafta görebileceğimiz tüyosunu vermeden duramıyciiiiim 🙂

Muna İstanbul’u benim gözümde en değerli kılan özelliği ise henüz tazecik bir marka olmasına rağmen tarzını oturtmuş olması. Ayakkabılara iddialı dokunuşlar yaparken dahi, önceliği zarafete vermesi ve klasik bir oxford’u bile kendi çizgisiyle uyumlu hale getirmesi. Özetle; Muna İstanbul trendler arasında dolaşırken benliğinden ödün vermemeyi çok iyi başarıyor. Bize de Kocaoğlu kardeşlere başarılar dilemek düşüyor 🙂

bu istanbul ayakkabı

Muna İstanbul ürünlerini temin edebileceğiniz online adresler (Online alışverişler sipariş üzerine hazırlanmakta olduğundan teslimat süresi bir haftadır):

Muna İstanbul ürünlerine ulaşabileceğiniz butikler:

 ← Öncesi  için


%d bloggers like this: