İLKBAHAR YAZ 2014’TE VAKKO WEDDING İÇİN PINAR ARKUN İMZALI GELİN AYAKKABILARI

March 20, 2014
İLKBAHAR YAZ 2014’TE VAKKO WEDDING İÇİN PINAR ARKUN İMZALI GELİN AYAKKABILARI

Pınar Arkun‘u sizlere daha evvel uzun uzun anlatmış, daha sonra da Meltem Kaymak ve Aslı Togay‘ın da aramıza katılmasıyla beraber bir hediye gelin pakedi hazırlamıştık. Önümüzdeki hafta içerisinde o paket talihlisine kavuşacak; ancak bu defa 2014 yazının diğer gelin adaylarına bir haberimiz var. Pınar Arkun, ilkbahar yaz 2014 gelinleri için Vakko Wedding’in gelin ayakkabısı koleksiyonunu hazırladı. Hadi yakından inceleyelim!

pınar arkun vakko wedding ilkbahar yaz 2014 gelin ayakkabısı

 Pınar Arkun, 2014 gelin trendlerinden şöyle söz ediyor:

Retro etki sürüyor fakat modada da olduğu gibi konseptler bu sezon biraz daha iç içe geçmiş gözüküyor. Retro bir gelinliğin altına renkli veya metalik ayakkabılar giyebilirsiniz, pembe tonlarındaki konseptinize ışıklı süslemelerle canlılık katabilirsiniz. Gelin seremonisinde de kişisel beğeni ve etkiler, konsepti yaratmaya başladı. Eşlerin hoşlandıkları ve kendilerini rahat hissettikleri gündelik detaylar işin içine girdi. Artık katı kurallar ve geleneksel etkiler etkisinde değiliz. Yani tamamiyle romantik, ya da floral veya elegant bir düğün yerine her detayı düşünülmüş, şahsi zevklerin hüküm sürdüğü düğünler sözkonusu. Gelinlikler sade ve doğal, fakat kullanılan aksesuarlar kişisel ve özgür. Ayakkabılarda her tür çılgınlığa gidilebilir. Çünkü aksesuarlar bu temanın belirleyicileri.

Pınar Arkun’un yıllardır ürettiği pekçok model onlarca Vakko Wedding gelininin ayağını süslemiş. Bugünkü Pınar Arkun ve Vakko Wedding işbirliğini bu anlamda eski müşterilerin yıllar içerisinde kurduğu bir bağ olarak nitelendirebiliriz. Gelin adayları sayesinde Vakko Wedding, Pınar’ın tasarımlarını daha yakından tanıma şansını bulmuş ve zaman içerisinde kurulan diyaloglar Pınar Arkun ile Vakko Couture’un baş stilisti ve yöneticisi Marina Elhadef ile buluşturmuş. Bu buluşmanın meyvesi olan 11 modelden oluşan özel bir koleksiyon ile önümüzdeki günlerde Vakko Wedding mağazalarında yerlerini alacak.

pınar arkun vakko wedding gelin ayakkabısı ilkbahar yaz 2014

 Evet, 2014 ruhunu gelin ayakkabılarına da yansıtan kadınların daha da özgür oldukları bir yıl. Öte yandan Pınar Arkun imzalı Vakko Wedding gelin ayakkabısı koleksiyonuna bakacak olursak vintage esintilerinin hakimiyetiyle başbaşa kalıyoruz. Vakko Wedding’in gelinlik modellerinde bu sezon öne çıkan ekrular, kırık beyazlar, kremler ayakkabılarda da krem, sedef ve krem geçişli metalik dokularla buluşuyor. Babet modelleri ile birlikte 100 – 120 – 145 mm ökçe yüksekliklerine sahip olan modeller el işlemesi taşlarla zarafette en üst seviyeye ulaşıyor.

pınar arkun vakko wedding gelin ayakkabısı ilkbahar yaz 2014

2-mail

pınar arkun vakko wedding gelin ayakkabısı ilkbahar yaz 2014

pınar arkun vakko wedding gelin ayakkabısı ilkbahar yaz 2014

Normalde taş detayıyla arası pek hoş olmayan ben dahi, bu modellerdeki dönemsel dokunuşların etkisiyle midir bilinmez, koleksiyondaki tüm taş detaylarına gönül vermiş durumdayım. Herbiri büyük emeklerle üretilmiş olan bu pabuçların 2014 yaz gelinlerine mutluluk getirmesini diliyorum 😉

  • Vakko Wedding
  • Vakko Wedding House Zorlu Center: Ortaköy Mah. Zorlu Center AVM, No: AVZ011-AVZ012 34340 Zincirlikuyu, Beşiktaş/İstanbul
  • Vakko Wedding House Suadiye: Bağdat Cad. No:438 Kadıköy/İstanbul
  • Vakko Wedding House Ankara: Gaziosmanpaşa Mah. Arjantin Cad. No:30 Kavaklıdere/Ankara

%d bloggers like this: