#bloggerbazaar5 23 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Gerçekleşti #1

March 25, 2014
#bloggerbazaar5 23 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Gerçekleşti #1

Uzun zamandır heyecanla beklediğim Blogger Bazaar etkinliği geçtiğimiz pazar günü nihayet gerçekleşti. Tüm yorgunluğu bir yana dursun, birbirinden güzel insanlarla tanışmak ve iyi kalpli dostlardan destek almak bu günün en büyük karı oldu. Ne yazık ki, etkinlik alanını yalnızca yarım saatliğine dolaşabildim ve standıma geri dönmek zorunda kaldım. O nedenle bu hızlı turda dikkatimi üzerine en çok çekenleri paylaşmak istedim.

blogger bazaar shukineshu ayakkabı şapka büyük beden

Daha önce de belirttiğim gibi ben etkinliğe ayakkabı, çanta ve büyük beden giysilerle katıldım. Ancak bir son dakika sürprizi yaparak Meltem Kaymak‘a ait şapkalar ve Pınar Arkun‘a ait ayakkabılardan bir kısmını da standımda ağırladım. Umuyorum ki çok yakında elimde kalan ürünleri başka bir alanda ilgilenenlerle buluşturacağım.

blogger bazaar meltem kaymak şapka aksesuar

blogger bazzar pınar arkun shukineshu ayakkabı şapka aksesuar meltem kaymak

Kuşkusuz ki Blogger Bazaar’ın keyifli geçmesinin en büyük nedenlerinin önde geleni, Internet ortamından tanıştığın isimlerle bir de yüzyüze tanışma fırsatı bulman. Yukarıdaki fotoğraflar İzmirli bloggerlardan Sedef‘e ait. Bir sürpriz yaparak ziyaretimize geldi. Öte yandan sevgili Eda ve Esra ile tanışmayı da çok istiyordum, bence bu yazıyı okuyorsanız onların bloguna da bir göz atın.

bonvagon blogger bazaar shukineshu lütfi kırdarBlogger Bazaar’ın sponsorları arasında yer alan Bonvagon, e-marketing siteleri arasında açıldığı günden bu yana favorim olmuştur. Shukineshu’da bir blog projesi olarak yakalamaya çalıştığım farklı çizgiyi, Bonvagon‘un e-marketing siteleri arasındaki konumuna çok benzetiyorum. Kendileriyle stand komşusu olmak, tanışma fırsatı bulmak çok güzeldi. Bundan sonraki alışverişlerim daha keyifli olacak 😉

pazarz turk telekom alışveriş shukineshuTürk Telekom’un taptaze bir projesi olan Pazarz‘ın dinamik ekibi de standımı ziyaret edenler arasındaydı. Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek bu yeni sitenin armağanı çanta şeklindeki minik kurabiyeler, benim standımda doğrudan bir ayakkabıyla ahengi yakalamamış mı sizce de? 🙂

Devamı →


%d bloggers like this: