#bloggerbazaar5 23 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Gerçekleşti #2

March 25, 2014
#bloggerbazaar5 23 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Gerçekleşti #2

Blogger Bazaar’da kaldığımız yerden devam edelim mi?

Vesta Event standında tanıdığımız tasarımcılarla biraraya gelme şansı bulduğumuz gibi yeni tasarımcılarla da tanışma fırsatı bulduk. Benim favorim olan birkaç standı ve sergilenen ürünlerden ufak görüntüleri aşağıda bulabilirsiniz.

hasan koca çanta deri aksesuar blogger bazaar shukineshu

Shukineshu’nun favori tasarımcılarından Hasan Koca hem giyim hem de çanta koleksiyonuna ait parçalarla Blogger Bazaar’daydı.

pera ezgi özdemir deri aksesuar shukineshu blogger bazaar

Pera Ezgi Özdemir’in çoğunluğu deri kullanılarak hazırlanmış deri aksesuarları görülmeye değerdi. Özellikle yerine göre kolye ya da sırt dekoltesinde kullanabilecek siyah deri örgü aksesuarlar gönlümüzü fethetti!

gülçin uzunalan çanta aksesuar blogger bazaar shukineshu

Gülçin Uzunalan slogan baskılı portföy çantalarıyla beğeni toplamaya devam ediyor. Yeni koleksiyonla da önümüzdeki günlerde buluşacağımız müjdesini aldık.

all about zeynep blogger bazaar shukineshu

all about zeynep blogger bazaar shukineshu

Zeynep Büyükküpçü de birbirinden sevimli aksesuarlarla ve standındaki şıklıkla dikkat çekiyordu. Maskların detaylarına bayıldım!

giydir anne blogger bazaar shukineshu

Blogger Bazaar’ın bu yıl bolca minik stand sahibi de vardı. Benim kıymetlilerim Sinem ve Bade de bebekler için hazırladıkları giyim koleksiyonuyla etkinlikteki yerini almıştı. Arasıra beni ziyarete gelen Badem Şekerim gün ortasını kucağımda bayılarak getirince tanıdığımız ve tanımadığımız pekçok katılımcının objektifine yakalandık 🙂

shukineshu meltem kaymak pınar arkun ayşenur corcor

Ve Shukineshu günün sonunu getirebildiyse şayet şüphesiz bu Meltem, Ayşenur ve Pınar’ın getirdiği pozitif enerji ve stand desteği sayesinde oldu. Ne demişler: Ama arkadaşlar iyidir!

← Öncesi


%d bloggers like this: