Bir WWF Projesi: YOOHOO & Friends

March 27, 2014
Bir WWF Projesi: YOOHOO & Friends

 

Baykuş sevdam bazen güzel şeylere de sebep olabiliyor. Nezih Kitabevi’nde görüp cazibesine dayanamadığım bu Kar Baykuşu, bana mutluluk getirirken Kuzey Kutbu’ndaki Kar Baykuşlarını korumak için de yardımda bulunmamı sağladı.

wwf türkiye yohoo friends ottonya baykuş oyuncak

Alnındaki kalp şeklindeki sapsarı tüyleri mi yoksa koskocaman gözleri mi daha güzel bilemedim; ama sepetin içinde bir baykuş dururken diğer oyuncaklara yönelmem pek mümkün değildi. Yoohoo&Friends koleksiyonunda WWF tarafından koruma alınmış çeşit çeşit hayvana ait oyuncaklar yer alıyor. Herbiri bir diğerinden güzel bu oyuncaklar anahtarlık olarak ya da 13cm ve 20cm olmak üzere iki ayrı boyutta satılıyor.

Daha evvel LÖSEV ile ilgili yazımda sözünü ettiğim gibi sizler de verdiğiniz hediyelerin daha anlamlı olmasını istiyorsanız, bu oyuncaklara da bayılacaksınız diye tahmin ediyorum.

wwf türkiye yohoo friends ottonya

Aldığınız oyuncakların üzerinde yer alan bilgilendirme etiketinin üzerinde minik bir özetle koruma altına aldığınız hayvanın menşei ve özellikleri yer alıyor. Satın almak ve detaylı inceleme için yazının sonunda yer alan bilgilerden yararlanabilirsin.

Diğer oyuncaklardan örnekler vermek gerekirse:

wwf türkiye yohoo friends ottonya oyuncak

wwf türkiye yohoo friends ottonya oyuncakwwf türkiye yohoo friends ottonya oyuncak

wwf türkiye yohoo friends ottonya oyuncak

 Gerekli bilgiler:

 


%d bloggers like this: