NİYO by NİYAZİ ERDOĞAN Sırt Çantaları 2014-2015 Kışına Özel 4 Model ile Bywonderland’da!

December 1, 2014
NİYO by NİYAZİ ERDOĞAN Sırt Çantaları 2014-2015 Kışına Özel 4 Model ile Bywonderland’da!

NİYO by Niyazi Erdoğan sırt çantalarına 2014 sonbahar – 2015 kış aylarına özel dört yeni model daha eklendi. Çantalar her zamanki gibi ilk olarak Bywonderland’de satışa sunuldu.

NİYO by Niyazi Erdoğan sırt çantaları, Kasım ayında ilk olarak güzel bir sürpriz yaparak karşımıza yepyeni bir modelle çıktı. Mini Citrus Pixel isimli bu model, hem çocukların rahatlıkla kullanabileceği hem de minyon tipli ya da daha ufak ebatlarda çanta arayışında olanların keyifle kullanabilecekleri bir modeldi.

niyo-by-niyazi-erdogan-bywonderland-sirt-cantasi-backpack-shukineshu-yeni-koleksiyon-mini-citrus-pixel

Mini Citrus Pixel’in hemen ardından ise alıştığımız ebatlarda dört yeni model karşımıza çıktı. Ancak daha büyük bir sürpriz ise Kasım’ın son haftasında All Black Leather, Austronaut the Great, Authentic ve Outdoor isimli dört yeni modelin satışa çıkmasıyla gerçekleşti.

niyo-by-niyazi-erdogan-bywonderland-sirt-cantasi-backpack-shukineshu-yeni-koleksiyon-1

Ben ilhamını Büyük İskender’den alan Austronaut the Great ve NİYO’nun komple deri olan ilk modeli All Black Leather’a bayıldım. NİYO’nun 2014-2015 sonbahar/kış koleksiyonundaki modeller desensiz versiyonları ile de iddiayı yakalarken, Outdoor ve Astronaut the Great isimli iki modelle de önceki modellerin çok çok ötesine geçmiş durumda kanımca.

niyo-by-niyazi-erdogan-bywonderland-sirt-cantasi-backpack-shukineshu-yeni-koleksiyon-all-black-leather-instagram

NİYO by Niyazi Erdoğan çantaların satışı Bywonderland‘de ve Karaköy’deki BEY’de gerçekleştirilmektedir.

Sevgiyle.


%d bloggers like this: