Bahar Düğünlerinde Ne Giymeli: Salsa Etkisi

April 10, 2017
Bahar Düğünlerinde Ne Giymeli: Salsa Etkisi

Düğün sezonu denen birşey kesinlikle var buna katılıyorum, ancak ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor onu henüz anlayabilmiş değilim -zira konuya o denli uzağım. Düğün stili söz konusu olunca da aklı en çok karışanlardan biriyim haliyle. Tek parça elbiseler içerisinde abartıdan uzak durarak nasıl göz alıcı olunurun peşine Karahasans tasarımları ile düştüm. İlk parça etek ucunda salsa esintileri taşıyan ışıl ışıl, daracık bir elbise.

Hazır bahar aylarındayken tercihimi uzun kollu abiyelerden yana kullanmayı tercih ettim. Kişisel tercihim daima kol dekoltesinden kaçınmaktan yana zira kol dekoltesi bana en kaslı kollarda bile oldukça çiy ve asaletten yoksun geliyor. Onun yerini alacak minik bir göğüs ya da derin bir sırt dekoltesini her zaman tercih ederim. İşte bu Karahasans elbise de minik sırt dekoltesi ve onu tamamlayan iki derin yırtmacı ile dekolteyi dengelemekte kusursuz.

Ahmet Baytar tasarımı vintage ilhamlı ayakkabılarımın bu elbise için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum. Kaftan demişken, havalar hala abiyemizi tamamlayacak bir ceket ya da pelerine ihtiyaç duyacağımız nitelikteyken yine Karahasans koleksiyonunda yer alan bu pelerini bayılarak kullandığımı belirtmeden geçemeyeceğim.

Elbise: Karahasans

Pelerin: Karahasans

Ayakkabı: Ahmet Baytar

Çanta: O


%d bloggers like this: