HAKKIMDA

ş

1985, Kadıköy, İstanbul doğumlu bir İkizler burcuyum. 5 senelik bir İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü macerası sonunda gemileri yakıp Yeditepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü’ne yeniden ÖSS ile girip, Sanat Yönetimi’nde de yandalımı tamamladıktan sonra Yeditepe Antropoloji’ye geri dönerek yüksek lisansa başladım. Akademik ilgi alanımda ise Müzik ve Siyaset ilişkisi yer alıyor.

Sosyal sorumluluk projeleri, grup menajerlikleri, yazarlık, fantastik edebiyat e-yayın editörlüğü derken daldan dala atladığım doğrudur. Şimdilerde kendimi mevcut standartlarda sabitlemeye çalışırken hayatımda değişmeyen tek şey çizgiroman ve ayakkabı tutkusu oldu. Çizgifilmler, vampirler, periler, modern masallar da vazgeçemeyeceklerim arasında.

Akademik hayaller, klasik sosyal bilimci kafası, yettirilemeyen saatler derken nefes alacak bir yer olarak da SHUKINESHU ile yeni bir yer açtım hayatımda. Profesyonel sosyal bilimci işsizliğimden bloggerlığa geçiş yapış sürecim, bitmeyen öğrencilik serüvenimin önüne geçti. Beni bekleyen bir tez çalışmasını daha da beklemeye aldım.

2014 Eylül – 2015 Mart aylarında BUDAMEDYA ‘nın editörlüğünü yürüttükten sonra, şu anda katılımcı blog olarak oluşumda yer almaya devam ediyorum. 2015 Nisan ayında Türkiye Ayakkabı ve Aksesuar Tasarımcıları Birliği‘ni Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları ile kurarak, halen Birlik’in Medya ve İletişim Danışmanlığı’nı sürdürüyorum. 2015 Eylül ayından beri GaleriBU‘nun Genel Koordinatörlüğü’nü sürdürüyorum.

Hoşgeldiniz!

%d bloggers like this: